• Engelsk Setter Klub

Opfordring!

Ønsker du at dit navn, adresse og tlf. nummer skal fremkomme på medlemslisten i klubbens årbog, haster det med at sende en mail eller sms til kasserer og give dit skriftlige samtykke. Mange har allerede samtykket, men da vi desværre ikke har korrekt mailadresse på alle, har nogle af jer derfor ikke modtaget den personlige mail som er sendt ud. Vi opfordrer derfor de som endnu ikke har svaret eller ikke modtaget mail til at sende samtykke direkte til kasserer.

Med venlig hilsen

ESK

Peer Vinding Clausen Kasserer

Mail: pvc@vindingetco.dk

Mobil: +45 40 55 27 23

Seneste blogindlæg

Se alle

Kære medlem! Bestyrelsen ønsker Godt Nytår, og håber at du/I fortsat vil være medlem af klubben. Opkrævning af kontingent sendes pr. mail for at spare omkostninger til porto og girokort. Vi opfordrer

Engelsk Setter Klub I Danmark Indkalder til Generalforsamling på Vildbjerg Sports og kulturcenter Sports Alle 6, 7480 Vildbjerg fredag d. 1. april 2022 kl. 20.00 Dagsorden for den ordinære generalfors